Badania lekarskie

Informujemy, iż nasz Klub współpracuje z przychodnią medycyny rodzinnej Medyk przy ul. Wawelskiej 35.

Dla wszystkich zawodników badania organizujemy co 6 m-cy.

Osoby nowe lub te, które z WAŻNYCH przyczyn nie mogą być obecne w dniu wyznaczonym przez nas mogą wykonać je w przychodni wpierwsze poniedziałki miesiąca po uprzednim zarejestrowaniu się telefonicznie pod nr telefonu (32) 216-22-05!!!

Koszt badania: 10zł

Raz na rok wszystkie osoby, zobowiązane są do wykonania niżej wymienionych badań oraz zabranie ze sobą wyników:

- mocz

- morfologia

- cukier

- EKG

DOTYCZY TO RÓWNIEŻ OSOBY, KTÓRE PRZYCHODZĄ PIERWSZY RAZ!!!

Przypominamy, iż badania są organizowane po to, aby ułatwić państwu dostęp do specjalisty. Jako klub nie mamy obowiązku wykonywać badań zawodnikom, dlatego też możecie państwo na własną rękę szukać lekarza i dostarczyć do nas podbitą Kartę Zdrowia Zawodnika.